No Flash
 
 


Majska izložba grafike 2016.


Rezultati konkursa - primljeni radovi


Ana Andrejić – Ptica i pejzaž
Marija Anđelković – Bez naziva
Lidija Antanasijević - Portrait
Milica Antonijević – Mimikrija I
Nikos Arvanitidis – Zen
Bojan Babić – Januar
Zoran Banović – Gora
Olivera Batajić Sretenović – Mi
Alan Bećiri – Kruže priče o plavom zecu
Milan Blanuša - The crying man
Ljubiša Bogosavljević – Piratica
Anđelka Bojović – Obala Benidorma
Gabrijela Bulatović – Aug 2013.
Nikola Velicki – Glava
Vladimir Veljašević – Bez naziva
Biljana Vuković – Studenica
Suzana Vučković – Ulaz
Lydmil Georgiev – Razgovor sa mesecom
Marija Grahovac Karan – Sila 21
Maja Gajić (sa Nikolom Velicki) - Bez naziva
Aleksandra Grbović – Kobni mart
Zoran Grmaš - Self – Portrait
Dušica Grujić – Stvaranje
Jelena Dragić Radumilo – Dnevnik simbola 2
Jovana Đorđević - Pucanje
Sanja Žigić – Iz serije Barijere
Siniša Žikić – Lirska muzička konstrukcija
Milan Žunić – Ko će koga ako ne svoj svoga
Nenad Zeljić - Čari
Jelena Inđić – Krnule 35
Anja Jovanović - Kratko pismo gospodinu Kandinskom
Dušan Jovčić – Mrtva priroda 2
Jelena Jocić –Crveni prostor
Iva Kalšan – Bez naziva
Branimir Karanović - Lice ulice
Rodoljub Karanović – Fondacio Alba
Tatjana Koraksić – Obale VI
Nikola Korać – Ide patka preko Save
Ilija Kostov – Dobra igra
Milan Krajnović – Tragovi zaborava
Velizar Krstić – Pramajka
Ranka Lučić Janković – Jesenja senka
Ivana Mali Vukelić - Litica
Milena Maksimović Kovačević - Folie à Deux
Viktor Mijatović – King
Slavko Milenković - Kako gore, tako i dole
Gorica Miletić Omčikus – Morske dubine
Leonija Milisavljević – Veliko sunce
Jelena Milićević – Voljelo se dvoje mladih
Nevena Milovančević – Rađanje
Marina Milošević – Bez naziva
Dušan Miljuš – Tempus
Jovana Mitrović – Arapsko proleće 3
Aleksandar Mladenović - Lumieres 2015 C
Dragan Najdanović – Kolaž
Miloš Nasković – Predeo II
Branko Nikolov – Lep dan 2
Ivan Ninov – Fragment
Jana Oršolić – 20 mar 2016
Bojan Otašević – Glava dečaka (omaž M. Rogiću)
Vladimir Perić – Bogomoljka ateista
Gordana Petrović - The Falling...leaves
Jelena Petrović - Bez naziva 1
Ana Prodanović – Pitanje
Dimitrije Pecić - Bez naziva
Milica Radenković – Deo
Nikola Radosavljević – Magma
Miroslava Raković – Sfera No 2
Marija Rnjak – Days to come II
Jelena Ružojčić – Tvrđava
Jelena Savić – Bez naziva
Aleksandar Sarić – Diverzitet mediokriteta
Maja Simić – U oku posmatrača
Jelena Sredanović - Između vode i oblaka
Anđela Srejić – Krug
Mila Sretenović – Koka kola 1
Vukašin Stančević - More i starac III
Aleksandra Stevanović – Bez naziva
Ljiljana Stojanović – No 7
Slobodan Stojilović - Grafika XXXVI
Danja Tekić – Bez naziva
Halil Tikveša – Bez naziva
Đorđe Ćetković – Poseta
Đorđe Ćorić - Otisak života VI
Dragiša Ćosić – Ikar i žene
Ivana Flegar – Going down
Branislav Fotić - Lines 01
Daniela Fulgosi – Ostaci i Vazareli
Sadko Hadžihasanović - Young Roma Teen
Ivana Švabić – Anniversary
Biljana Ševo - Crkva Sv. Petke u Beogradu
Olivera Šipka – Ljepota poroka

Molimo autore da radove koji nisu primljeni podignu u galeriji.








































 
 
 
 
   
Grafički kolektiv, Kosančićev venac 19, Beograd
tel: 011.3285.923, 065.6646.718; tel/fax: 011.2627.785
radnim danom 12-18, vikendom ne radi