No Flash
 
 



REZULTATI KONKURSA ZA MAJSKU IZLOŽBU GRAFIKE 2017.

IZLAGAČI (PRIMLJENI RADOVI):


Lidija Antanasijević - Flash

Milica Antonijević - Tragači, u potrazi za snovima

Mira Antonijević - Bez naziva

Sonja Ardan - Vožnja za reciklažu

Zoran Banović - Tektonika vegetabilnog

Olivera Batajić Sretenović - On

Alan Bećiri - Plavi zec – ono što vidiš i čuješ nikome ne govori

Anđelka Bojović - Lavlja glava

Gabrijela Bulatović - Igra

Tamara Delić - Šetnja

Nada Denić - Polje

Slavica Dragosavac - Dervish

Mario Điković - Vesnici

Jovana Đorđević - Pucanje

Zorica Đorđević Mitrović - Šta je starije

Mirjana Filipović Kuruzović - Beli

Ivana Flegar - Glich

Branislav Fotić - Lines 03

Dragana Franssen Bojić - Meditation Bleue

Maja Gajić - Tokovi boje kestena

Pavle Golijanin - Bez naziva

Pavle Grčić - Instalacija narod

Zoran Grmaš - Velika senka

Milan Jakšić - Marka

Marijana Janković - Voda zna

Jelena Jocić - Prostor sa žutom i crnom #...

Dajana Jekić - Meduza 3

Dušan Jovčić - Mrtva priroda IV

Branimir Karanović - Igra iks oks

Rodoljub Karanović - Optidrain

Jelena Karišik - Bez naziva

Jozef Klaćik - Zvuk X

Alena Klatikova - Amanda

Zoran D. Kostić - Kamenolom

Ilija Kostov - Baron

Dragana Kovačević - Terasa

Milan Krajnović - Iskušenje

Jelena Krstić - Bez naziva

Jovana Kulezić - Gušter na nekom Đoletu

Aleksandar Kuruzović - Ljubav

Branka Kuzmanović - Između

Ranka Lučić Janković - Zvezdani znak

Slađana Marinković - Na putu

Lazar Marković - Bez naziva

Tatjana Marticki - Pejzaž III

Viktor Mijatović - Prizma misli

Vladimir Milanović - HAVOC

Gorica Miletić-Omčikus - Plavetnilo

Ana Milosavljević - Portal

Aleksandar Mladenović - Zavera teorije

David Mlađović - Kompozicija

Miodrag Mlađović - Linearne igre III

Dragan Momirov - Bez naziva

Dragan Najdanović - Lavirint

Miloš Nasković - Kora suvog nara

Višnja Nikolić - Outside the box

Dušan Novaković - Kocke #3

Vesna Opavski - Svitanj

Jana Oršolić - 10 jan 2016

Bojan Otašević - Memento Mori – seti se...

Snežana Petrović - Vilin konjic

Ana Prodanović - Zaplet

Slobodan Radojković - Ulov

Simonida Radonjić - Ćutanje je zlato

Nikola Radosavljević - Aurora I

Anica Radošević Babić - Seme V

Mina Rakidžić - Hakka dwellings

Branko Raković - Zaokret!

Jelena Ružojčić - Ribareva mreža

Tamara Seničić - Ništa

Marija Sibinović - Tajnovito

Maja Simić - Bang

Jelena Sredanović - Između vode i oblaka I

Ivana Stanković - Pogled iznutra II

Milan Stašević - Vihor

Tanja Stevanović - Liliputanci

Ljiljana Stojanović - Arheologija zvezdolike

Slobodan Stojilović - Grafika br. LXXXVI

Nevenka Stojsavljević - Jedinstvena beskonačnost

Biljana Ševo - S ljubavlju

Olivera Šipka - U šljiviku

Ivana Švabić Cannon - Jump

Danja Tekić - Bez naziva

Mirjana Tomašević - Linija spajanja

Nikola Velicki - Bez naziva

Vladimir Veljašević - Bez naziva

Suzana Vučković - U sobi

Biljana Vuković - Studenica – Ivanje

Nenad Zeljić - Čarolija

Tamara Žderić - Podne

Sanja Žigić - Barijere

Mirjana Živković - Zid

Milan Žunić - Drugi dodir


Molimo autore da radove koji nisu primljeni preuzmu u galeriji u narednih 10 dana.


 
 
 
 
   
Galerija Grafički kolektiv, Obilićev venac 27, Beograd
tel: 011.3285.923; tel/fax: 011.2627.785
radnim danom 11-20, subotom 10-16, nedeljom ne radi