No Flash
 
 

Izložbe 1951-2017

1951.1952.1953.1954.1955.1956.1957.1958.1959.1960.1961.1962.1963.1964.1965.1966.
1967.1968.1969.1970.1971.1972.1973.1974.1975.1976.1977.1978.1979.1980.1981.1982. 1983.1984.1985.1986.1987.1988.1989.1990.1991.1992.1993.1994.1995.1996.1997.1998. 1999.2000.2001.2002.2003.2004.2005.2006.2007.2008.2009.2010.2011.2012.2013.2014. 2015.2016.2017.

1951.
Prodajna izložba mladih grafičara (Mario Maskareli…)

1952.
Bruno Maskareli, 20.9-4.10.
Hirošiga (Japan), drvorezi u boji, novembar
Majska izložba grafike
Lazar Vujaklija, slike, jun
Izložba grafike (Stojan Ćelić, predgovor)
Boško Karanović

1953.
B. Karanović, M. Srbinović, S. Ćelić, grafike , 10-23.1
Mario Maskareli, grafike, 28.2-7.3
Ten Florias, predeli i mrtve prirode, 19-28.3.
Izložba grupe EXAT 51 (V.Kristl, I.Pecelj, B.Rašica, A.Srnec), 29.3-5.4.
Šaraku (Japan), grafike, 23-30.4.
Majska izložba grafike, 3-20.5.
Angelina Gatalica, skulptura, prva samostalna izložba, 31.5-6.6.
Bogoljub Jovanović, crteži, 7-16. 6.
Drvorez i drvorez u boji, 1-10.9.
Nikola Martinoski (Skoplje), crteži, 20-30.9.
Mario Maskareli, slike, oktobar
Sava Sandić, 11-21.10.
Sreten Stojanović, figurine, crteži, portreti, akvareli
Izložba primenjene grafike (Bogojević, Bukinac, Garić, Gojković, Kažić, Petković, Ristović, Stojanović Sip), 11-20.12.

1954.
Martin Solaržik, komemorativna izložba, 6-20.3.
Cvijeta Job (Zagreb), ilustracije, 20-30.3.
Ivan Picelj, 1-10.4.
Dragoslav Stojanović Sip, grafike, 11-26.4.
III Majska izložba grafike, 1-25.5.
Lojze Spacal (Trst), grafike, 25.5.-8.6.
Vali Elenbas (Holandija), grafike, 20.10-1.11.
Aleksandar Tomašević, crteži, 3-15.11.
Mario Maskareli, grafika, Milica Ribnikar, skulptura, 20-30.11.
Izložba grafike u boji , 1-20.12.
August Černigoj (Trst) , grafika, 21.12.1954-7.1.1955.

1955.
August Černigoj (Trst) , grafika, 21.12.1954-7.1.1955.
Paula Muzer, drvorezi i drvorezi u boji, 11-20.1.
B. Karanović, M. Srbinović, S. Ćelić, grafike , 1-14.2.
Aleksandar Luković, grafike, 15-25.2.
Izložba britanske grafike , 27.2-10.3.
Milivoj Nikolajević (Novi Sad), crteži, 11-20.3.
IV Majska izložba grafike , 30.4-20.5.
Živka Pajić
Ljubomir Rajčević,23.6-2.7.
Josip Restek (Zagreb), grafike, 22-31.10.
Milo Milunović, skice i crteži, 11-25.11.
2. izložba grafika u boji, 28.11-10.12.

1956.
Aleksandar Luković, 2. samostalna izložba, grafike u boji
Dragoslav Stojanović Sip
Svetozar Samurović
Ankica Oprešnik
Majska izložba grafike
Poznajete li srpsku savremenu grafiku?
Radomir Stević Ras, primenjena grafika
Izložba dečijih crteža
Jakob Štajnhard (Izrael), drvorezi, 20-29.2.
Sergije Glumac (Zagreb), drvorezi i litografije
Sava Sandić, 14.3-5.4.
Majska izložba grafike, 30.4-15.5.
Izložba članova grafičke sekcije ULUH-a, 20-30.5.
Protuger i Lozanovski (Skoplje), grafike
Slavoljub stanković
Milan Kerac (Novi Sad), grafike
Velizar Mihić, grafike i crteži
Helmut Vajs (Nemačka), grafike i akvareli
Aleksandar Zarin, Fragmenti, 11.-20.11.
Izložba grafike u boji, 21.-30.11.
Meksička grafika
Miodrag Popović
Miodrag Rogić, litografije Crno-belo, 1-10.12.
Milan Popović

1957.
V. Todorić, S. Pejović
M. Miković, M.Čumić
Veselin Radojković
Aleksandar Luković
Andre Blok, Ričard Mortensen, Viktor Vazareli, serigrafije, 21-31.3.
Slavoljub Bogojević, slike, 1-10.4.
VI majska izložba grafike, 1.5.
Milivoje Nikolajević, crteži
Đerđ Sabo (Novi Sad), crteži
Marko Krsmanović, crteži i gvaševi
Izložba savremene makedonske grafike, 11-21.11.
Izložba grafike u boji, 21-30.11.
Bert Penzo (Pariz), crteži
Hans Študer (Švajcarska), litografije
Boško Karanović, Mladen Srbinović, Stojan Ćelić, 21-30.12.
Izložba Grafičkog kolektiva, 23.12. –Budimpešta

1958.
Izložba mađarske grafike, 11-20.1.
Bogdan Kršić
S. Lašić, M. Čumić, B. Džmerković
Leonid Šejka, prva samostalna izložba
Radomir Damnjanović Damnjan
Branislav Veljković
„Spomenici srbski“ Anastasa Jovanovića, litografije, 2-10.1.
Majska izložba grafike, 1-20.5.
„Zebra“, izložba poljske grafike, 9-19.8.
Dragana Cigarčić, drvorezi
Toon Vegner (Holandija), grafike
Krsta Andrejević, prva samostalna izložba, grafike, crteži, slike, novembar
Grafika u boji, 21-30.11.
Andre Blok, Ričard Mortenzen, Viktor Vazareli, serigrafije
Izložba slika članova Grafičkog kolektiva, decembar

1959.
Britanska litografija u boji, 12.1.
Ivo Lovrenčić (Zagreb), crteži, 22-31.1.
Crteži, 1-10.2.
B. Miljuš, M. Nagorni i R. Kragulj, grafike, 11.3.
Majska izložba grafike, maj
Milić Stanković, 1-10.9.
Mediala, 2. izložba (O. Ivanjicki, V. Veličković, L. Šejka, M. Čumić..), 11-21.9.
Grafika u boji, novembar
Vašar grafika - prodajna izložba
Vukica Obradović
Branislav Veljković i Vuksanović, grafike, 11-20.10.
Marko Krsmanović, litografije u boji, 21-30.10.
Svetozar Samurović, slike, 21-30.11. Velizar Mihić, decembar
Izložba članova Grafičkog kolektiva, Sarajevo, 23.9-2.10.

1960.
Novogodišnja prodajna izložba grafika
Crteži, 11-20.2.
Mario Mikulić, 10-20.4.
Majska izložba grafike, 1-10.5.
Mediala, 3. izložba
Tivadar Vanjek, 1-10.6.
Đorđe Popović, 1-10.9.
Siniša Vuković, slike, 1-10.10.
Izložba grafike u boji, 20.11-1.12.
Radomir Stević Ras, grafike
Jadviga Cibulska (Poljska), grafike
Branko Protić
Filo Filipović

1961 .
Akvareli, 21-30.1.
Crteži III, 21-28.2.
Radovan Kragulj, 1-10.4.
Aleksandar Luković, crteži, 11-20.4.
Zdenko Gradiš, Zlatko Slavec (Zagreb), grafike, 21-31.5.
Majska izložba grafike
Tanja Tarnovska, crteži, 1-10.6.
Ljiljana Gregorić Jovanović, modni i pozorišni kostimi, 1-10.9.
Đorđe Isakov, crteži, 21-30.9.
Slobodan Pejović, slike i crteži, 1-10.10.
Izložba krakovskih grafičara, oktobar-novembar
Miodrag Rogić, litografije, 1-10.12.
Branko Miljuš
Olja Ivanjicki
Branko Kostovski, mart
Slavoljub Bogojević, mart
Tome Andreevski, staklo, metal, 1-10.2.

1962.
Milić Stanković (Milić od Mačve)
Crteži IV, 21-30.3.
Poljska grafika

1963.
Grafika beogradskog kruga, 12-30.5.

1964.
Izložba listova iz kolekcije Grafičkog kolektiva, 10. mart (otvaranje Grafičkog kolektiva)
Grafika beogradskog kruga, 2-20.5.
Savremena slovenačka grafika, mlada generacija, 1-10.11.
Olja Ivanjicki
Stojan Ćelić, bakropisi, 1-10.4.

1965.
Josef Buttinger, monotipije, 2-10.1.
Ivanka Živković, akvareli, 11-20.1.
Vukosava Mijatović, crteži i akvareli, 21-30.1.
Mladen Galić ( Zagreb), gvaševi, 1-10.2.
Ljubomir Kokotović, grafike, 11-20.2.
Hristifor Crnilović (1886–1963), pasteli i ulja, 21-28.2.
Milan Kerac, grafike, 1-10.3.
Tomislav Šebeković, slike i crteži, 11-20.3.
Milo Dimitrijević, crteži i akvareli, 21-30.3.
Milovan Vidak, izložba slike „Pred početak velikog suđenja“, 1-10.4.
Milan Martinović, grafike, 11-20.4.
Leon Slivinski (Beč), crteži i grafike (monovetrografije i monovetrotipije), 21-30.4.
Grafika beogradskog kruga, 2-20.5.
Branibor Debeljković, „Fotografija u stanu“, 21-30.5.
Emir Dragulj, grafike (debitant), 1-10.6.
Filip Bulović i Todor Stevanović, crteži posvećeni „ptičjem čoveku iz Alkatraza“ Robertu Strudu, 10-20.6. Memnuna Vila Bogdanović, grafike, 21-30.6.
Šaterđi Nilmoni (Nju Delhi, Indija), slike i grafike, 1-10.10.
Vladislav Todorović Šilja, crteži, 11-20.9.
Predrag Nešković, slike i grafike, 21-30.9.
Ida i Miloš Ćirić, izložba grafičkih rešenja i ilustracija, 1-10.10.
Jovan Ervačinović, skulpture i grafike, 11-20.10.
Milan Stanojev, grafike, 21-30.10.
„Zlatno pero Beograda“, 2-20.11.
Savremena čileanska grafika, 21-30.11.
Ljubodrag Janković Jale, crteži, 1-10.12.
Ervin Hotko ( Zagreb), slike i crteži, 11-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafika, 21–31.12.
Olja Ivanjicki

1966.
Ernest Fuks (Beč), grafike, 1-10.1.
Živojin Kovačević, ilustracije, 11-20.1.
Peter Bauma (Beč), monotipije, 21-30.1.
Trkulja, Stevanović, Šercar i Čemerski, crteži, 1-10.2.
Dragana Živanović Cigarčić, tapiserije, 11-20.2.
Boško Ilačević,ulja i gvaševi, 21-28.2.
Dragan Lubarda, portreti i crteži, 1-7.3.
Kosta Bradić, slikane sferične površine, 8-10.3.
Slobodan Petrović-crteži i Vava Stanković-skulpture, 12-20.3.
Živojin Piperski, slike, 21-30.3.
Zoran Radović, demonstracija ornamentografa sa klatnima, 31.3.
Dva naivna slikara Srbije: Milan Rašić i Dušan Jevtović, 1-10.4.
Izložba skica (Karanović, Krsmanović, Lubarda, Rogić, Samurović, Srbinović, Tabaković, Ćelić, Džmerković, Šejka), 11-20.4.
Miodrag Đorđević, fotografije, 21.-30.4.
Grafika beogradskog kruga, 3-20.5.
Krsta Andrejević, ulja, crteži i grafike, 21-30.5.
Dragoslav Stojanović Sip, izložba plakata, 1-10.6.
Ilsa van den Bogaert i Charls van Gisbergen (Belgija), grafike, 11-20.6.
Oldržih Hlavs (Čehoslovačka), grafička oprema knjiga, 21-30.6.
Božidar Lazarević, slike, 1-10.9.
Marija Vatkins (Engleska), grafike i tempere, 11-20.9.
Miodrag Gligorović (Titograd), skulptura u drvetu, 21-30.9.
Aleksandar Brusilovski, crteži i slike, 1-10.10.
Gradimir Petrović, gvaševi, 11-20.10.
Klaus Staeck (Nemačka), grafike, 21-30.10.
Danica Masniković, grafike i crteži, 1-10.11.
Milinko Miković, slike i crteži, 11-20.11.
Radislav Trkulja, crteži i grafike, 21-30.11.
Dobrilo Nikolić, izložba unikatnih otisaka, 1-10.12.
Bora Likić, slike, 11-20.12.
Prodajna izložba novogodišnjih čestitki i poklon grafika, 21-31.12.

1967.
Živa Stakić, grafike, 2-10 .1.
Mehmed Zaimović (Sarajevo), crteži, 11-20.1.
Milivoje Novaković-Kanjoš, crteži i akvareli, 21-30.1.
Zoran Stošić-Vranjski (Sombor), 1-10.3.
Deset grafičara izlaže skice (Čvorović, Džmerković, Grujić Elim, Janković, Kršić, Makeš, Martinović, Mijatović, Miljuš, Širbegović, Tikveša), 11-20.3.
Miloš Đurđević, pasteli i crteži, 21-30.3.
Branislav Makeš, izložba tipografskih rešenja aforizama Brane Crnčevića, 1-10.4.
Izložba predloženih autora za bijenale mladih u Parizu (D. Gaković, B. Kršić, K. Milunović, B. Miljuš, M. Nagorni, M. Nešić, P. Nešković, G. Petrović, R. Reljić, M. Rogić, M. Stanković, K. Širbegović), 11-20.4. Srpski bakrorez 18. veka, 21-30.4.
Jelena Kršić, keramika, 1-10.5.
Grafika beogradskog kruga, 12-30.5.
Đuzepe Galicioli (Italija), crteži, akvareli i slike, 1-10.6.
Generacija najmlađih grafičara ‘67, 11-20.6.
Milan Žunić, grafike (debitant), 21-30.6.
Smail Karailo i Halil Tikveša, slike, 1-10.7.
Stevan Knežević, grafike, crteži i tempere, 1-10.9.
Tomislav Petrović, crteži, 11-20.9.
Adela Matasova, Jan Krejči i Oldržih Kulhanek, grafike, 21-30.9.
Šemsidin Kasapolija, crteži i skice, 1-10.10.
Bogdan Kršić, Božidar Džmerković, Branislav Makeš i Kemal Širbegović, litografije, 11-20.10.
Borislav Rakić, crteži, 20-30.10.
Ankica Oprešnik, grafike, 1-10.11.
Stojan Ćelić, grafike i crteži, 11-20.11.
Živko Đak, grafike (debitant), 21-30.11.
Andrea Mancini, slike, 1-10.12.
Ferenc Maurits (Novi Sad), tempera i crteži, 11-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafike, čestitki i keramike, 21-31.12
Groupe des Graveures de Belgrade – Yugoslavie, Lozana, Galerie Wiebenga, novembar

1968.
Vjekoslav Nikoljačić, slike, 1-10.1.
Milorad Ćorović (Sarajevo), slike, 11-20.1.
Božidar Prodanović, grafike, 21-30.1.
Stojan Kovačević Grande, kolaži i svetlosne slike, 31.1.
Bogdan Borčić (Ljubljana), grafike, 1-10.2.
Aleksandar Jeremić Cibe, grafike, 11-20.2.
Zoran Jovanović, karikature, 21-29.2.
Francine Simonin, Pietro Sarto i Rolf Lehmann (Švajcarska), grafike, 1-10.3.
Virgilije Nevjestić, grafike, 11-20.3.
Dragomir Sušić Sule, slike (debitant), 21-30.3.
Gligor Čemerski (Skoplje), crteži i gvaševi, 1-10.4.
Tereza Jakubovska (Poljska), grafike, 11-20.4.
Vukosava Mijatović, crteži i gvaševi, 22-30.4.
Izložba grafičara iz Barselone i grafičara beogradskog kruga, tema Don Kihot, 1-10.5.
Grafika beogradskog kruga, 12-30.5.
Ljubomir Kokotović, grafike, 1-10.6.
Satiš Kumar Šarma (Indija), grafike, 21-30.6.
Branislav Stajević, keramika, 1-10.7.
Branislav Paunović, crteži (debitant), 1-10.9.
Milan Đokić, pasteli, 11-20.9.
Redžep Feri, slike i crteži (debitant), 21-30.9.
Miloš Ćirić, „Studija znaka“, 1-10.10.
Aleksandra Paskutini Stjepanović, grafike (debitant), 11-20.10.
Dževad Hozo, grafike, 21-30.10.
Momčilo Vujisić, slike, 1-10.11.
Razija Vila Poznovija (Subotica), grafike i crteži, 11-20.11.
Todor Stevanović, crteži, 21-30.11.
D. Kažić, M. Krsmanović, B. Likić, S. Mašić i S. Fileki, Primenjena grafika, 1-10.12.
Izložba grupe belgijskih grafičara Cap D'Encre, 11-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafika, 21-31.12.

1969.
Vladimir Mihajlović (Kruševac), akvareli, 1-10.1.
Mirjana Isaković, keramika, 11-20.1.
Memnuna Vila-Bogdanić, grafike, 21-30.1.
Zlatana Čok, grafike (debitant), 1-10.2.
Milan Stanojev, litografije u boji, 11-20.2.
Stojan Kovačević Grand, kolaži i svetlosne slike, 22-28.2.
Izložba trojice indijskih slikara: Nandi, Satiš i Vinod, 1-10.3.
Plakati Grafičkog kolektiva 1949-1969, 12-20.3.
15 mladih pariskih grafičara, 21-30.3.
Stole Stojković (Niš), crteži, 1-10.4.
Tivadar Vanjek (Zrenjanin), slike, 11-20.4.
Ljubodrag Janković Jale, slike, 21-30.4.
Grafika beogradskog kruga, 12-30.5. (održana u Galeriji ULUS-a)
Šta je grafika (izložbu pripremili B. Džmerković, B. Kršić i B. Makeš), 8-30.5.
Ratomir Pešić i Zoran Jovanović, grafike, 1-10.6.
Bojana Spremo, slike, 11-20.6.
Milan Četnik, skulpture, 21-30.6.
Miodrag Rogić, crteži, 1-10.7.
Branislav Stajević, keramika, 1-10.9.
Nebih Murići, crteži, 11-20.9.
Afan Ramić ( Sarajevo), slike, 21-30.9.
Izložba osnivača Grafičkog kolektiva (M. Mihać, B. Karanović, M. Petrović i D. Stojanović Sip), grafike,
2-10.10.
Milica Jelić, Zoran Popović, Miomir Radović, grafike, 11-20.10.
Vladimir Makuc (Ljubljana), grafike, 21-30.10.
Leonid Šejka, slike, crteži i objekti, 31.10. (tročasovna izložba)
Narayan Shridhar Bendre (Indija), slike, 2-10.11.
Branko Miljuš, grafike, 11-20.11.
Pal Homonaj ( Novi Sad), slike, 21-30.11.
Branka Đak -Marić, crteži, 1-10.12.
III tradicionalni jugoslovenski konkurs za karikaturu godine „PJER '69“, 11-26.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafika, 27-31.12.

1970.
Trajko Stojanović (Priština), grafike, 1-10.1.
Đorđe Korać, crteži, 11-20.1.
Nadežda Prvulović, gvaš, 21-30.1
Dobitnici Velikog pečata GGK (B. Kršić, M. Krsmanović, B. Miljuš, H.Tikveša,
D. Masniković, B. Karanović i B. Iljovski), 1-10.2.
Radomir Petrović, grafike (debitant), 11-20.2.
Krsta Andrejević, slike, 21-28.2.
Dragana Beba Cigarčić, tapiserije, 1-10.3.
Kosta Đorđević, „Svetlosti pozornice i Maske iz comedia del'arte“, keramika, 11.-20.3.
Milan Žunić, grafike, 21-30.3.
Joža Horvat-Jaki (Slovenija), grafike, 1-10. 4
Bora Likić, plakati, 11-20.4.
Milivoje Grujić-Elim, grafike, 21-30.4.
Dejan Pataković, karikature, 4-10.5.
Grafika beogradskog kruga, 13-31.5.
Nusret Hrvanović, grafike, 1-10.6.
Danica Masniković, crteži, 11-20.6.
Izložba pet mladih grafičara (Z.Blagojević, E. Muftić, K. Stojsavljević, Lj.Valić i M.Vidović), 21-30.6. Vladan Micić, grafike, 1-10.7.
Draga Matić, slike, 1-10.9.
Vasja Slabijev (Kanada), crteži, 11-20.9.
Milovan Vidak, slika „Rađanje“, 21-30.9.
Vukica Dragović, grafike, 1-10.10.
Dragutin Tavrić, slike (debitant), 11-20.10.
Milo Dimitrijević, crteži i akvareli, 21-30.10.
Branko Conić, karikature, 1-10.11.
Alberto Buri (Italija), 13-20.11.
Jože Ciuha (Ljubljana), slike, 21-30.11.
IV tradicionalni jugoslovenski konkurs za karikaturu godine „PJER '70“, 11-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafika, 21-31.12.
Beograd 1970. - Grafika dobitnika Velikog pečata Grafičkog kolektiva (u okviru Nedelje Beograda u Beču), Beč, Palata Palfi, 1-10.4.

1971.
Novogodišnja prodajna izložba grafika, do 10.1.
Miodrag Anđelković (Niš), grafike, 11-20.1.
Dobri Stojanović, grafike, 21–30.1.
Zvest Apollonio (Ljubljana), grafike, 1-10.2.
Aleksandar Paunović, pasteli i crteži, 13-20.2.
Saveta Mihić, slike, 21-28.2.
Gustave Marchoul (Belgija), grafike, 1-10.3.
Kontakt ‘71, (Prva izložba jugoslovenskog grafičkog dizajna), 11-20.3.
Zoran Jovanović, grafika, karikatura, 21-30.3.
Slavoljub Bogojević, slike na staklu, 31.3.(12–24 h)
Tahir Emra (Priština), slike, 1-10.4.
Pet venecijanskih grafičara, 11-20.4.
Mario Điković, grafike, 21-30.4.
Zdenka Balić (Zagreb), keramika, 4-12.5.
Grafika beogradskog kruga, 13-30.5.
Milan Žunić, grafike, 1-10.6.
Tomislav Krmov, grafike, 11-20.7.
Živko Đak, grafike, 21-31.7.
Paolo Carosone (Italija), grafike, 2-10.7.
Nađa Rapensbergova (Čehoslovačka), grafike, 1-10.9.
Marian Wenzel (London), crteži i objekti, 11-20.9.
Izložba grafika tri rumunska grafičara: (Cristina Crinteanu, Ion Branulescu, Anton Perussi) , 22-30.9. Joan Brites (Portugalija), grafike, 1-10.10.
Operacija 30 slova, 11-20.10.
Branislav Makeš, grafike, 21-31.10.
Kosta Bradić, slike, 11-20.11.
Ante Kuduz (Zagreb), grafike, 21-30.11.
Jovan Zec, slike, 1-10.12.
V tradicionalni jugoslovenski konkurs za karikaturu godine „PJER '71“, 11-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafika, 21-31.12.
10. Incisori Jugoslavi, Trst, Galleria d’Arte-Studio Incisioni

1972.
Zlata Popović Pavlović (Nürnberg), slike i minijature, 4-10.1.
Jovan Živković Jomus, slike, 11-20.1.
Velimir Matejić, grafike i crteži, 21-30.1.
arh Aleksandar Đokić, (projekt 1970/71.), 1-10.2.
Milan Blanuša, crteži, 11-20.2.
Slobodan Mihailović i Radomir Reljić, drvorezi i crteži, 21-29.2.
Kontakt ‘72, 3-10.3.
Šemsa Đulizarević, slike,11-20.3.
Miodrag Rogić, crteži, 21-30.3.
Tivadar Vanjek (Zrenjanin), slike, 1-10.4.
Dušan Đokić, crteži, 11-20.4.
Đorđe Bošan, male slike, 21-30.4.
Salim Obralić, grafike i crteži, 3-10.5.
Grafika beogradskog kruga, 12-31.5.
Miodrag Stojanović, crteži, 1-10.6.
Zoran Jovanović Dobrotin, grafike, 12-20.6.
Dušan Mikonjić, grafike, 21-30.6.
Slobodan Jović Eti, grafike, 1-10.7.
Cvetko Lainović, slike, 1-10.9.
Dušan Đ.Matić, grafike, 11-20.9.
Smail Karailo, slike, 22.9-1.10.
Nadežda Vitorović, crteži, 1-10.10.
Milenko Žarković, grafike i crteži, 11-20.10.
Miloš Ćirić, Ćirilica - studija pisma, 21-30.10.
Dragoslav Stojanović Sip, kolaži i serigrafije, 1-10.11.
Safet Zec, crteži, 11-20.11.
Nebih Muriqi, crteži, 21-30.11.
Ruža Donić Milosavljević, dekorativni panoi, 1-10.12.
Grupa najmlađih belgijskih grafičara - Tandem 6, 11-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafika, 21-31.12.

1973.
Ljiljana Pavlović, grafike, 3-10.1.
Svetolik Pašćan-Kojanov (1892-1971), slike i crteži, 11-20.1.
Titko Čaće i Veselin Banjević, slike, 21-30.1.
Slavoljub Radojčić, skulpture i crteži, 1-10.2.
Čedomir Pavlović, pasteli i crteži, 11-20.2.
Božidar Đurić, crteži, 21-28.2.
Marko Čelebonović, pasteli, 1-10.3.
Kontakt '73, 12-20.3.
Bogdan Borčić ( Ljubljana), grafike, 21-30.3.
Mića Popović, crteži, 2-10.4.
Milan Kerac, grafike, 11-20.4.
Dvanaest italijanskih grafičara, 21-30.4.
Ladislav Pengov (Ljubljana), grafike, 3-10.5.
Grafika beogradskog kruga, 12-31.5.
Vladimir Veličković, crteži i serigrafije, 1-10.6.
Andrej Ajdič, grafike, 11-20.6.
Esad Muftić (Sarajevo), grafike, 21-30.6.
Slobodan Stojilović, bakrorezi, 1-10.7.
Kosta Buniševac, crteži, 1-10.9.
Miroslav Arsić, grafike, 11-20.9.
Mirko Lovrić, fotografije, 21-30.9.Danica Masniković, slike i crteži, 1-10.10.
Redžep Feri (Priština), crteži, 11-20.10.
Trajko Stojanović Kosovac, grafike, 22-30.10.
Nusret Hrvanović, grafike, 1-10.11.
Mile Grozdanić, grafike, 11-20.11.
Dado Đurić, bakropis, suva igla, 21-30.11.
Radovan Kragulj, crteži i grafike, 1-10.12.
Izložba karikature „PJER ’73“, 11-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafike, 21-31.12.

1974.
Zoran Miladinović,slike i crteži, 3-10.1.
Zoran Stošić Vranjski, slike, 11-20.1.
Sava Knežević, crteži, 21-30.1.
Sretko Divljan i Biljana Jocić, grafike, 1-10.2.
Aleksandar Jeremić Cibe, crteži (200), 11-20.2.
Ratomir Pešić Ra, grafike, 21-28.2.
Jelena Kršić, keramika, 1-10.3.
Kontakt '74, 13-20.3.
Kemal Ramujkić, crteži i grafike, 21-31.3.
Milovan Vidak, slike, 1-10.4.
Svetozar Samurović, slike, 11-20.4.
Stevan Knežević, grafike i crteži, 22-30.4.
Slobodan Šijan, crteži, 3-10.5.
Grafika beogradskog kruga, 12-31.5.
Sonja Lamut, mecotinte, 1-10.6.
Branka Marić, grafike i crteži, 11-20.6.
Emilo Kostić, bakropisi, 21-30.6.
Dejan Ilić, grafike i crteži, 1-10.7.
Izložba grafika mladih i najmlađih autora „Srećna nova umetnost“, (SKC i GGK), 15.7.–25.8.
Velizar Krstić, grafike, 1-10.9.
Pieter Sonnemans, crteži, 11-20.9.
Milinko Miković, slike i crteži, 21-30.9.
Izložba beogradskog kruga povodom 25 godina postojanja, 1-10.10.
Tomislav Krmov, grafike, 11-20.10.
Ljubomir Rajčević, kovane ploče, 21-30.10.
Vera Simić, grafike, 2-10.11.
Miodrag Mića Bajić, crteži, 11-20.11.
Izložba crteža beogradskog kruga, 21-30.11.
Velimir Popović, slike, 2-10.12.
Nikola Vukosavljević, crteži, 11.21.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafika, 21-31.12.

1975.
Nada Ašković Janičić, keramika, 3-10.1.
Helena Šipek, slike, 11-20.1.
Momčilo Đenić, grafike, 21-30.1.
Azza Hachmi (Brisel), grafike, crteži, 1-10.2.
Dušan Džamonja (Zagreb), Multimodel X, 12-20.2.
Grafike iz grada Lahtija, 21-28.2.
Ivo Eterović, fotografije, 1-11.3.
Kontakt '75, 13-20.3.
Adašević, Andrić, Hrvanović, Matić, Žunić, grafike, 1-10.4.
Branimir Minić, slike i crteži, 11-20.4.
Stojan Ćelić, crteži, 21-30.4.
Ivan Picelj (Zagreb), grafike i multipli, 3-10.5.
Grafika beogradskog kruga 12-31.5.
Ivan Boldižar, kaligrafije, 1-10.6.
Bogdan Kršić, crteži i grafike, 11-20.6.
Biserka Gal, linogravure, 21-30.6.
Dragoslav Momčilović, slike, 1-10.7.
Prodajna izložba grafike, jul-avgust
Slobodan Jović Eti, grafike i crteži, 1-10.9.
Milan Martinović, crteži u boji, 11-20.9.
Lenka Knežević, crteži, 21-30.9.
Branimir Karanović, fotografije, 1-10.10.
Jorg Neitzert, grafike, 11-20.10.
Cvetan Dimovski, grafike, 21-30.10.
Božidar Prodanović, crteži, 1-10.11.
Biljana Vuković, grafike, 11-20.11.
Izložba crteža beogradskog kruga, 21-30.11.
Dušan Petričić, ilustracije za decu i odrasle, 3-10.12.
Milan Marinković Cile, 11-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafika, 21-31.12.

1976.
Đorđe Korać, grafike, 3-10.1.
Mira Sandić, tapiserije, 11-20.1.
Branislav Nikolić, fotografije, 21-31.1.
Izbor sa VIII Bijenala mađarske grafike (Miškolc), 1-10.2.
Tomislav Dugonjić, kolaži, crteži, 11-20.2.
Vladimir Tomić, crteži, 21-29.2.
Grupa „A“, 1-10.3.
Kontakt '76, 13-20.3.
Milivoje Stoiljković, crteži, 21-30.3.
Juan Carlos Ferro, fotografije, 1-10.4.
Gordana Jocić, crteži, 13-20.4.
Svetlana Zlatić Ilić, crteži, 21-30.4.
Nusret Salihamidžić (Priština), gvaševi i crteži, 3-10.5.
Dobitnici „Velikog pečata“ GGK, 15-30.5.
Grafika beogradskog kruga (održana u Narodnom muzeju), 12-31.5.
Zlatana Čok, grafike, 1-10.6.
Dušan Mikonjić, crteži i grafike, 11-20.6.
Radmila Jovandić, grafike i crteži, 21-30.6.
Fatmir Zaimi, grafike, 1-10.7.
Gordana Marinković i Darko Novaković, grafike, 1-10.9.
Zvest Apollonio (Ljubljana), grafike, 11-20.9.
Jože Spacal (Ljubljana), grafike, 21-30.9.
Dušan Marković, grafike i crteži, 1-10.10.
Milica Vučković, grafike, 11-20.10.
Boris Jesih (Ljubljana), grafike, 21-30.10.
Trajko Stojanović Kosovac, grafike i crteži, 1-10.11.
Izložba crteža beogradskog kruga, 11-20.11.
Branimir Adašević, grafike, 21-30.11.
Ljiljana Pavlović, grafike, 1-10.12.
Inger Lise Rasmunsen (Danska), grafike, 11-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafika, 21-31.12.

1977.
Svetislav Zdravković, skulpture, 3-10.1.
Božidar Kićević, crteži, 11-20.1.
Zoran Vuković, crteži, 21-31.1.
Radovan Hiršl, grafike, 1-10.2.
Vesna Zlamalik, grafike, 11-20.2.
Sretko Divljan, grafike, 21-28.2.
David Branimir Kusik (Osijek), grafike, 1-10.3.
Kontakt '77, 12-20.3.
Milan Stanojev (Novi Sad), grafike, 21-30.3.
Salvador Dali, grafike, 1-20.4.
Branislav Makeš (sećanje na Anu Čolak -Antić), crteži, 21-30.4.
Jugoslav Jugo Radojčić (Kruševac), crteži, 3-10.5.
Grafika beogradskog kruga (u dva dela), 12-30.5.
Tafil Musović, crteži, 1-10.6.
Izložba grafika umetnika iz Srbije koji su izlagali na Međunarodnom bijenalu u Ljubljani, 11-20.6. Dušan Mikonjić, crteži i slike, 21-30.6
Miodrag Mića Bajić, grafike i crteži, 2-10.7.
Robert Rauschenberg , grafike, 15-30.9.
Memorijalna izložba beogradskih grafičara posvećena Ani Čolak- Antić, 2-10.10.
Dunja Dokić Nikolić, crteži, 11-20.10.
Ana Tanić, slike, 21-30.10.
Miodrag Nagorni, grafike, 1-10.11.
Radomir Vuković, grafički dizajn, 11-20.11.
Milan Žunić, grafike, 21-30.11.
Meško Kiar (Ljubljana), grafike, 1–10.12.
Design GB Studia (grafički dizajn Miloša Bobića i Stanka Gakovića), 11-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafika, 21-31.12.

1978.
Nikola Rudić, slike, 3-10.1.
Jože Ciuha (Ljubljana), grafike, 11-20.1.
Lidija Macura, slike, 21-30.1.
Erich Deckert, crteži, 1-10.2.
Iz Kolekcije Grafičkog kolektiva, 11-20.2.
Dragan Jovanović, crteži, 21-28.2.
Kosa Bokšan, crteži, 1-10.3.
Bogdan Jovanović, crteži, 11-21.3.
Radomir Bojanić Pon, grafike, 21-30.3.
Branimir Karanović, grafike, 1-10.4.
Zoran Mujbegović, crteži, 11-20.4.
Mark Šagal, grafike, 21-30.4.
Ramzija Badž, slike, 3-10.5.
Grafika beogradskog kruga (u dva dela), 12-31.5.
Grafičari '78. (Bošković, Dević, Ivanković, Ristić), 12-20.6.
Miroslav Arsić, grafike, 21-30.6.
Slobodan Mihailović, grafike, 1-10.9.
Zoran Nastić, crteži, 11-20.9.
Radomir Petrović, različit materijal, 21-30.9.
Ljiljana Erčević, grafike, 1-10.10.
Titko Čaće i Veselin Banjević, slike, 11-20.10.
Slobodan Knežević, grafike i crteži, 21-30.10.
Sead Musić, crteži, 1-10.11.
Radoš Stevanović, crteži, 11-20.11.
Kirila Radovanović, grafike, 21-30.11.
Višnja Postić, crteži, 1-10.12.
Svetlana Pavlović Džindo, crteži, 11-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafika, 21-31.12.(produžena do 10.1.1979.)

1979.
Bosiljka Šipka, crteži, 11-21.1.
Đorđe Bošković, grafike, 22-31.1.
Dušan Nikolić Sima, crteži, 1-11.2.
Jovan Bogićević, crteži, 15-20.2.
Vladimir Popin, grafike, 21-28.2.
Radivoje Đurović, crteži, 1-11.3.
Petar Omčikus, slike, 12-21.3.
Ljubica Mrkalj, crteži, 22-31.3.
Slobodanka Marinković Stupar, grafike, 2-10.4.
Serge Englebert (Belgija), grafike, 11-20.4.
Edit Merle (Zagreb), keramika, 23-30.4.
Grafika beogradskog kruga (u dva dela)3-13.5/14-31.5.
Nevenka Stojsavljević, grafike, 1-10.6.
Hysni Krasniqi, grafike, 11-20.6.
Iz Kolekcije Grafi čkog kolektiva (stariji grafičari), 22.6.-7.7.
Letnji prodajni salon grafike, 9-27.7.
Susreti sa grafikom, Slovenački grafičari, 3-29.9.
Sonja Briski, crteži, 1-10.10.
Rajka Milović, grafike, 11-21.10.
Senadin Tursić, grafike, 22-31.10.
Iz Kolekcije Grafičkog kolektiva (mladi grafičari), 1-11.11.
Desa Živković Milenković, slike, 12-20.11.
Šta je grafika?, 21-30.11.
Ljubica Radović, crteži, 1-10.12.
Grafički dizajn, 11-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafike, 21-31.12.(produžena do 10.1.1980.)

1980.
Mapa „Borimo se za slobodu“ (iz Kolekcije GGK), 11-20.1.
Josip Restek (iz Kolekcije GGK), 21-31.1.
Dragan Coha, grafike, 1-11.2.
Aleksandar Antić, fotografije, 15-27.2.
Slaviša Joksimović, crteži, 3-13.3.
Todor Stevanović, crteži, 14-19.3.
Velizar Krstić, grafike, 2-12.4.
Fatmir Kripa, grafike, 13-20.4.
Đorđe Golubović, crteži, 21-30.4.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 15.5.–10.6.
Bahrudin Jušić, grafike, 11-20.6.
Letnji prodajni salon grafike, 21.6.-11.7.
Steva Todorović, crteži i slike (iz Kolekcije Narodnog muzeja), 1-10.10.
Marko Krsmanović, grafike, 11-23.10.
Igor Dragičević, grafike, 24.10.-5.11.
Momčilo Golub, grafike i crteži, 8-20.11.
Grafika malog formata (iz kolekcije Boška Karanovića), 23.11.-16.12.
Novogodišnja prodajna izložba grafike, 17-31.12.

1-10 novembra 1971, 21-30 marta 1975, 1-10 juna 1978. i 20-30 marta, 1-14 maja, 1-30 septembra 1980. godine, za navedene termine ne postoji dokumentacija.

1981.
Sretko Divljan (Svetozarevo), crteži, 5-15.1.
Stojan Stojković (Niš), crteži, 16-25.1.
Zoran Marjanović, crteži, 26.1.-5.2.
Radomir Đokić, grafike, 6-17.2.
Branka Janković (Novi Sad), crteži, 18.2.-1.3.
Lana Pejović (USA), crteži 2-12.3.
Vesna Popržan (Zagreb), skulpture, 13-24.3.
Bosiljka Kićevac, grafike/knjige, 25-29.3.
Momčilo Antonović, crteži, 30.3.-9.4.
Branko Omčikus, grafike, 10-20.4.
Tivadar Vanjek (Zrenjanin), slike, 21-30.4.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 7-28.5.
Dragana Atanasović Stojanović, grafike/knjige, 29.5.-7.6.
Radmila Stepanović, grafike, 8-28.6.
Kineska grafika, 29.6.- 10.7.
Stari srpski drvorez (iz kolekcije M. Nagornog), 11-19.7.
Ranko Maskareli, grafike, 20-31.8.
Kaligrafi (Fileki, Dodig, Živković, Veljović, Cenić), 1-10.9.
Vera Božičković Popović, crteži, 11-20.9.
Ljubica Zloković Vujisić, crteži, 21-30.9.
Radomir Reljić, crteži, 1-11.10.
Dragan Rumenčić, vedute Zemuna, 12-21.10.
Tatjana Jerot Đuričković, crteži, 22.10.–1.11.
Jirži Anderle (Prag), grafike, 2-11.11.
Tomislav Trifić (Priština), grafike, 12-21.11.
Milan Đokić, crteži, 23.11.-6.12.
Mile Grozdanić, grafike, 7-17.12.
Novogodišnja prodajna izložba, 18.12.-3. 1.

 1982.
Dragiša Obradović (Vrnjačka Banja), crteži, 4-13.1.
Obrad Jovanović (Užice), crteži, 14-24.1.
M. Romanović, D. Junačkov, crteži, 25.1.- 3.2.
Svetozar Jovanović Zare, slike, 4-14.2.
Dušan Marković, skulpture/grafike, 15-25.2.
Prodajna izložba grafike, 26.2.-8.3.
Plakati za Mundial ’82, (Svetsko fudbalsko prvenstvo), 9-17.3.
Mapa grafika Trag, Biškupić Zagreb, 18-28.3.
Milica Žarković, grafike, 29.3.-7.4.
Ljiljana Stojanović, grafike, 8-18.4.
Fatima Dedić, crteži, 19-30.4.
Majska izložba grafike, (N. Kusovac otvorio izložbu, Ž. Đak pročitao odluku žirija), 5-23.5.
Mirjana Jokanović, grafike, 24.5.-2.6.
Nebojša Jehlička, grafike, 3-13.6. }
Dobitnici Velikog pečata GK, 14-24.6.
Radmila Lazarević, crteži, 25.6.-4.7.
Aleksandar Jeremić Cibe, crteži, 5-15.7.
ARTA - Društvo prijatelja grafike, 23.8.-12.9.
Gorazd Šefran (Slovenija), grafike, 13-22.9.
Milica Vučković, grafike, 23.9.-3.10.
Vladan Micić, grafike, 4-13.10.
Veljko Mihailović, grafike, 14-24.10.
Ljubomir Ivanović, grafike, 25.10.-3.11.
Branislav Nikolić, fotografije, 4-14.11.
Miroslav Cenić, grafike, 15-24.11.
Saveta Mihić, crteži, 25.11.- 5.12.
Miodrag Mića Bajić, drvorezi, 6-15.12.
Novogodišnja prodajna izložba, 6.12.–3.1.

1983.
Slobodan Karadžić Kanesl (Novi Sad), crteži, 4-12.1.
Franc Curk (Ljubljana), grafike, 13-23.1.
Vladimir Bošković, linorezi, 24.1.- 3.2.
Branko Suhi (Slovenija), grafike, 3-13.2.
Radovan Jandrić, grafike i crteži, 14-23.2.
Igor Dragičević, grafike, 24.2.-6.3.
Slobodan Jović Eti, grafike, 7-17.3.
Kontakt, grafički dizajn, 17-27.3.
Zvonko Grmek, crteži, 28.3.- 6.4.
Rada Selaković, crteži, 7-17.4.
Željko Đurović, crteži, 18.4.-4.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 5-31.5.
Todović, Pavić, Todorović, grafike, 1-12.6.
Četvorica iz Kolektiva, autor V.Suji ć, grafike, 13-30.6.
Scriptira 1971–83, 1-17.7.
Marie Christine van den Eyden, 22.8.-12.9.
Stefan Simonič, grafike, 13-21.9.
Mira Sandić, skulptura, 22.9.-2.10.
Ranka Lučić Janković, grafike, 3-12.10.
Kanadska grafika, izbor sa Bijenala u Ljubljani, 3-6.10.
Dragan Sovilj, grafike, 27.10.-6.11.
Anka Burić, grafike, 7-17.11.
Dimitrije Popović (Zagreb), crteži, 18-27.11.
Borut Vild, grafike, 28.11.-8.12.
Savremena švedska grafika, 9-18.12.
Novogodišnja prodajna izložba 19.12.-4.1.

1984.
Matija Vuković, Drinka Radovanović, skulpture/crteži, 5-15.1.
Miodrag Miša Mladenović, slike, 16-25.1.
Dimče Nikolov (Ljubljana), grafike, 26.1.-5.2.
Art and Sport, Mapa svetske grafike, 6-15.2.
Milica Petrović, grafike, 16-26.2.
Miroslav Šutej (Zagreb), 26.2.-7.3.
Senadin Tursić, grafike, 8-17.3.
Kontakt, grafički dizajn, 19-28.3.
Hilmija Ćatović (Priština), crteži, 29.3.-9.4.
Milica Žarković, grafike, 9-18.4.
Dušan Mikonjić, grafike, 20.4.-6.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 7-27.5.
Ferenc Barat (Novi Sad), plakati, 28.5.-6.6.
Nenad Grbić, grafike, 7-17.6.
Džoja Ratković Gavela, crteži, 18-27.6.
Fritz Janschka (……, grafike, 28.6.-8.7.
Male grafike i crteži iz kolekcije M. Nagornog, 9-19.7.
Milo Dimitrijević, slike, 31.8.-9.9.
Miroslav Gajić, grafike, 10-19.9.
Jelena Grujičić, crteži, 20-30.9.
Kemal Ramujkić, crteži, 1.10.10.
Milutin Kopanja, crteži, 11-21.10.
Albin Brunovski (Bratislava), grafike, 22.10.-4.11.
Petar Walldeg (Sarajevo), grafike, 5-14.11.
Josip Skenderović (Pariz), crteži, 15-25.11.
Avdo Žiga (Sarajevo), grafike, 26.11.-09.12.
Robert Motherwell (USA), 10.12.-20.12.
Novogodišnja prodajna izložba, 20.12.-7.1.

1985.
Petar Laslo, grafike, 7-16.1.
Povratak minijaturi I, Kolekcija Z. Božovića, 17-27.1.
Đorđe Đorđević, crteži, 28.1.-7.2.
Nedeljko Čaće, fotografije, 7-17.2.
Radmila Jovandić Đapić, crteži, 28.2.-10.3.
Kontakt, grafički dizajn, 11-20.3.
Nada Vitorović (Njujork), crteži, 21-31.3.
Slavko Milenković, grafike, 1-11.4.
Slobodan Pejović, grafike 1953-84, 11-21.4.
Radovan Kragulj, grafike, 22.4.-6.5
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 7-26.5.
Zoran Miladinović, grafike, 27.5.-5.6.
Milan Stašević, grafike, 6-16.6.
Milijanko Miholjčić (Visoko), grafike, 17-26.6.
Zoran Ivanović (Svetozarevo), crteži, 27.6.-6.7.
Iz kolekcije Vladete Vojinovića, crteži, 28.8.-8.9.
Mirjana Martinović, crteži, 9-18.9.
Nevenka Stojsavljević, grafike, 19-28.9.
Martin Kizur, grafike, 30.9.-9.10.
Savremena poljska grafika, 10.-20.10.
Branimir Karanović, fotografije, 21.-30.10.
Gordana Kitak, keramoplastika, crtež, 31.-10.11.
Dubravka Babić (Zagreb), grafike, 11.-20.11.
Slobodan Manojlović, grafike, 21.11.-1.12.
Duško Kirćanski (Zrenjanin), grafike, 1.-11.12.
Novogodišnja prodaja grafike, 12.12.-5.1.1986.

1986.
Branko Pavić, grafike, 6-19.1.
Rajna Nikolić (Holandija), grafike, 20.1.-2.2.
Lajoš Arpad Lužica, crteži, 3-16.2.
Mira Sandić, reljefi, 17.2.-2.3.
Milan Žunić, grafike, 3-18.3.
Kontakt, grafički dizajn, 19-30.3.
Divna Stefanović Tilić (Novi Sad), grafike, 31.3.–13.4.
Snežana Ristić, fotografije, 14.4.-5.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 6-25.5.
Danica Rakidžić Basta, crteži, 26.5.-8.6.
Predrag Marković, crteži, 9-23.6.
Dragan Popović, grafike, 23.6.-6.7.
Gordana Radošević Cvetković, grafike, 1-14.8.
Milija Nešić, crteži, 15.8.-28.9.
Ljiljana Stojanović, grafike, 29.9-12.10.
Ružica Pavlović, crteži, 13-27.10.
Aleksandar Dodig, kaligrafija, 27.10.-9.11.
Rastko Ćirić, crteži, 10-23.11.
Karel Plemenitaš (Slovenija), grafike i keramičke slike, 24.11.-14.12.
Novogodišnja prodaja grafike, 15.12.-11.1.

1987.
Ilija Burić (Crna Gora), crteži, 12-25.1.
Milan Tomić, crteži, 26.1.-8.2.
Beogradski Grafički segment, autor. Izl. Ž.Gvozdenović, 9-22.2.
Nebojša Radojev, grafike, 23.2.-8.3.
Dušica Žarković, grafike, 9-22.3.
Branislav Fotić, grafike, 23.3.-5.4.
Veljko Mihajlović, grafike, 6-20.4.
Milivoje Ljubinković, grafike, 20.4-4.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 5-24.5.
Exlibris, Imate li svoj exlibris?, 25.5.-10.6.
Zoran Jakimovski (Kumanovo), grafike, 11-28.6.
Slobodan Štetić (Svetozarevo), fotografije, 29.6.-19.7.
Mail-Art, A.Tišma, 20.7.-3.8.
Werner Thiel (Austrija), fotografije, 30.8.-13.9.
Ljubomir Vučinić, grafike, 14-27.9.
Miodrag Mlađović, grafike, 28.9.-11.10.
Karel Beneš (Prag), grafike, 12-25.10.
Španska i belgijska grafika (sa Ljubljanskog bijenala), 26.10.-8.11.
Aleksandar Luković, grafike, 9-22.11.
Velizar Krstić, grafike, 23.11.-8.12.
Izložba Male grafike, 7.12.-7.1.1988.

1988.
Lori Christmastree, papiri, instalacija, 11-24.1
Marina Finci (Sarajevo), grafike, 25.1.-7.2.
Branko Dimić, grafike i crteži, 8-21.2.
Ilija Knežević, grafike, 22.2.-6.3.
Trajče Blaževski (Skoplje), grafike, 7-20.3.
Gordana Petrović, grafike, 21.3.-3.4.
Emilo Kostić, grafike i crteži, 4-17.4.
Miodrag Rogić, grafike, 18.4.-4.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 5-22.5.
Stojan Ćelić, pasteli i crteži, 23.5.-5.6.
Ema Radovanović, grafike, 6-19.6.
Savremena argentinska grafika, 20.6-17.7.
Mihajlo Gerun (Pančevo), crteži i oblik, 18.7.-2.10.
Đorđe Odanović, fotografije, 3-16.10.
Zorica Đorđević, grafike, 17-30.10.
Slobodan Mihailović, grafike, 31.10.-13.11.
Branka Bradić, grafike, 14-30.11.
Češki i slovački exlibris, 1-15.12
Izložba Male grafike, 16-31.12.

1989.
Izložba Male grafike, 4-11.1.
Mirjana i Miloš Martinović, plakat, 12-21.1.
Darko Vulić (Sarajevo), grafike, 23.1-4.2.
Sretko Divljan (Svetozarevo), crteži, 6-18.2
Mija Stanojlović, grafike, 20.2-4.3.
Nikola Caran (Vršac), grafike, 6-18.3.
Šest vekova Kosovskog boja, mapa grafika, FPU, 20.3-1.4.
Ljubica Cuca Sokić, ilustracije, 2-22.4.
Miroslav Blagojević, crteži, 24.4-11.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 15.5-3.6.
Aleksandra Vučićević Kukoč, grafike, 5-17.6.
Branislav Fotić, grafike, 19-22.6.
Lazar Vozarević, mapa crteža Kosovka devojka, 23.6-22.7.
Prodajna izložba grafika, 7-26.8.
Slavko Milenković, crteži, 28.8-9.9.
Kosta Katić (Novi Sad), grafike, 11-23.9.
Evgenija Demnijevska, Linija, (projekat Beograd–Istambul), 25-27.9.
Dragan Sovilj, grafike, 28.9.-7.10
Grafika Velike Britanije (izbor sa Ljubljanskog Bijenala), 9-19.10.
Pedesete godine u Grafičkom kolektivu, (u okviru 30. Oktobarskog salona), 20.10-19.11.
Rajko Kovačević, grafike, 20.11-6.12.
Jordan Gelevski, crteži, 7-16.12.
Izložba Male grafike, 17-31.12.

1990.
Izložba Male grafike, 3-10.1.
Nusret Hrvanović, grafike, 11-20.1.
Biljana Ševo, grafike, 22.1-3.2.
Biljana Vuletić, grafike, 5-17.2.
Josip Butković (Rijeka), grafike, 19.2–3.3.
Milivoje Stojiljković, crteži, 5-17.3.
Zvonko Grmek, crteži, 19-31.3.
Branimir Karanović, grafike, 2-14.4.
Bogdan Kršić, grafike, 16-30.4.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 7-26.5.
Esad Muftić (Sarajevo), grafike, 28.5-9.6.
Ivana Švabić, grafike, 11-23.6.
Olivera Stojadinović, crteži i grafike, 25.6-11.7.
Aleksandar Dimitrijević, crteži, 12-28.7.
Li Jan Pin (Beč), crteži, 6-18.8.
Branko Pelinović, fotografije, 20.8-1.9.
Japanski exlibris, iz kolekcije Č.Ocić, 7-15.9.
Milan Popović, grafike, 17-29.9.
Jovan Stanković, grafike, 1-13.10.
Đorđe Milanović, ilustracije (Oktobarski salon), 15.10-10.11..
Željko Đurović, grafike, 12-24.11.
Mito Komatina, grafike, 3-15.12.
Izložba Male grafike, 17-31.12.

1991.
Lidija Antanasijević, grafike, 9-26.1.
FIA VIII, fotografije, 28.1-9.2.
Hua Qing, crteži, 11-23.2.
Branislav Dobanovački (Novi Sad), grafički dizajn, 25.2-9.3.
Jasmina Kalić, crteži, 11-26.3
Senadin Tursić (Beograd), grafike, 27.3-9.4.
Bogdan Borčić (Slovenija), grafike, 11-20.4.
Nebojša Radojev, grafike, 22.4-9.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 13.5-8.6.
Savremena slovačka grafika, 10-22.6.
Vesna Knežević Simonović, crteži, 24.6.-13.7.
Zvonko Kermc (Hrvatska), akvareli, 15.7.-3.8.
Atelje NORD, Norveška, grafike, 5-24.8.
Dragan Pešić, crteži, 26.8.-14.9.
Anka Burić (Crna Gora), grafike, 16-28.9.
Slavica Dragosavac, grafike, 30.9.-12.10.
Emir Škandro, ……14-26.10.
Sedam savremenih srpskih grafičara, (Oktobarski salon), 28.10.-16.11.
Radomir Reljić, crteži, 18-30.11.
Dragan Momirov, grafike, 2-14.12.
Izložba Male grafike, 16-31.12.

Aktuelnosti u savremenoj srpskoj grafici, izbor Lj.Ćinkul, Herceg Novi, juni 1991.

1992.
Izložba Male grafike, do 18.1.
Aleksandar Rasulić, grafike, 20.1.-5.2.
Andre Baldek Decko (Francuska), monotipije, 6-15.2.
Dragiša Ćosić, grafike, 17-29.2.
Mija Stanojlović, grafike, 2-14.3.
Vojislava Tanurdžić, crteži, 16-28.3.
Milenko Žarković, grafike, 30.3.-11.4.
Biljana Vuković, grafike, 13-29.4.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 4-23.5.
Marija Ilić, grafike, 25.5.-6.6.
Mirjana Glišić Milojev, grafike, 8-20.6
Dragan Tomić, grafike, 22.6.-4.7.
Mihajlo Petković, crteži i kolaži, 6–25.7.
Nikola Caran, grafike, 31.8.-12.9.
Svetlana Ribica, grafike, 14-26.9.
Radovan Jandrić (Novi Sad), grafike, 28.9-17.10.
O linogravuri, (Oktobarski salon), autorska izl. Lj.Ćinkul i Z.Todovića, 20.10-7.11.
Erro (Pariz), serigrafije, (iz kolekcije Z.Božovića), 9-21.11.
J. Đuričić, M. Rogić, Ž. Smiljanić, u okviru II bijenala grafike, 23.11.-5.12.
Vojo Stanić (Herceg Novi), radovi na papiru, 7-17.12.
Izložba Male grafike 21-31.12.

1993.
Izložba Male grafike, 4-16.1.
Slobodan Bojović, grafike, 18-30.1.
Zoran Graovac, crteži, 1-13.2.
Branko Pelinović, fotografije, 15-27.2.
Dušica Žarković, grafike, 1-13.3.
Sretko Divljan, crteži, 15-27.3
Pavle Miladinović (Požarevac), grafike, 29.3.-10.4.
Katarina Zarić, grafike, 12-29.4.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 3-22.5.
Radivoje Đurović, kolaži, 24.5.-5.6.
Kaligrafi, 7.-19.6.
Dušan Marković, crteži, 21.6.-3.7.
Liliana Matasa, grafike, 5-24.7.
Bijenale suve igle iz Užica, 26.7.-20.8.
Branislav Fotić, svetleća tela i grafike, 23.8.-4.9.
Mirko Najdanović, grafike, 6–18.9.
Milka Vujović, grafike, 20.9.-2.10.
Milica Anđelković, grafike, 4-16.10.
Vukica Obradović Dragović, grafike (Oktobarski salon), 18-30.10.
Aleksandar Mladenović, grafike, 1-13.11.
Ilija Knežević, grafike, 15-27.11.
Miodrag Mlađović, grafike, 29.11.-17.12.
Izložba Male grafike, 20-31.12.

1994.
Izložba Male grafike, 9-15.1.
Petar Šadi (Subotica), grafike, 17.1.-5.2.
Risto Antunović (Beograd), grafike i crteži, 7-19.2.
Vladimir Vlajić, grafike, 21.2.12.3.
Milomirka Petrović Đokić, crteži, 14.3.-2.4.
Rada Selaković, ……4-16.4.
Milan Stanojev (Novi Sad), tempere, 18-30.4.
Borut Vild, grafike, 2-14.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 16.5.-4.6.
Andrijana Radojičić, grafike, 6-18.6.
Mirjana Obradović, grafike, 20.6.-2.7.
Iz kolekcije Vladislava Zlatanovića Buce, 4-9.7.
Grafike velikog formata (5 jugoslovenskih grafičara), izbor S. Stepanov, 11-30.7.
Katarina Šaban, grafike, 29.8.-10.9.
Zoran Marjanović, crteži, 12-24.9.
Vladimir Ristivojević, grafike, 26.9.-13.10.
Pejsaž u savremenoj srpskoj grafici, izbor V.Todorović, (Oktobarski salon), 17-29.10.
Milenko Divjak, grafike, 31.10.-12.11.
Sanvila Porej, crteži, 14-26.11.
Valentin Stefanov, grafike, u okviru III Bijenala grafike, 28.11.-15.12.
Druga međunarodna izložba Male grafike, 22–31.12.

1995.
Druga međunarodna izložba Male grafike, do 20.1.
Dragan Pešić, fotografije, 23.1.-4.2.
Dragan Kićović, grafike, 6-18.2.
Petar Gajić, grafike, 20.2.-4.3.
Cvetan Dimovski (Novi Sad), grafike, 6-18.3.
Siniša Žikić, grafike, 20.3.-6.4.
Toshio Joshizumi (Japan), grafike, 10–22.4.
Ljubica Cuca Sokić, crteži, 28.4.-20.5.
Goranka Matić, fotografije,Dani bola i ponosa
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 22.5.-17.6.
Vesna Zlamalik, grafike, 19.6..-1.7.
Jelena Račić, grafike, 3-22.7.
Đorđe Stojanović, grafike, 4-16.9.
Zvonko Grmek, grafike, 18-30.9.
Albin Brunovski, exlibris, retrospektiva/Svet exlibrisa, 2.10.-21.10.
Autorska izložba V. Kraut, Prožimanja, sećanja, san, java; (u okviru Oktobarskog salona), 23.10.-4.11. Dušica Kirjaković, grafike, 6-18.11.
Zoran Dimovski, grafike, 20.11.-2.12.
Povratak minijaturi II, kolekcija Z.L.Božovića, radovi na kutijama od cigareta, 4-16.12.
Izložba Male grafike, 18-31.12.

1996.
Izložba Male grafike, 3-13.1.
Zoran Ilić, kaligrafija, 15-27.1.
Velimir Ćurguz Kazimir, crteži, kolaži, 29.1.-10.2.
Branko Raković, grafike, 12-24.2.
Nenad Zeljić, grafike, 26.2.-9.3.
Ljudmila Brajović, grafike, 11-23.3.
Svetozar Samurović, Milovan Vidak (40 godina od prvog izlaganja u Grafičkom kolektivu), 25.3.-6.4. Sue Melling ( Cork, Irska), grafike, 8-20.4.
Lawrence Winer, 22.4.-4.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 6 -25.5.
Četiri grafičara iz Pariza (Omčikus, Bokšan, Belić, Bijeljac), 27.5.-15.6.
Grifon - 1. izložba jugoslovenskog grafičkog dizajna, 20-29.6.
Samanta Clark, grafike, 1-13.7.
Zoran Banović, grafike, 15-31.7.
Allen Grindle (USA), grafike, 2-14.9.
Dragan Najdanović, grafike, 16-28.9.
Rajka Milović, grafički dizajn/kolaž, 30.9.-12.10.
Biljana Vuković, grafike, 14-26.10.
Izbor V. Kraut u okviru Oktobarskog salona, 28.10.-9.11.
Dragan Momirov, grafike, 11-23.11.
Žan Pjer Skufler (Belgija), u okviru Bijenala grafike, 25.11.-7.12.
Vislava Šimborska (Poljska), kolaži, 9-17.12.
Izložba Male grafike, 18-31.12.

1997.
Izložba Male grafike, 3-18.1.
Violeta Samardžić, kolaži, polaroidi, 20.1.-1.2.
Raffaele Romano (Italija), grafike, 3-15.2.
Slavko Milenković, crteži, 17.2.1.3.
Milka Vujović, grafike i slike, 3-15.3.
Vesna Mijin, grafike, 17-29.3.
Branislav Makeš, grafike, 31.3.-12.4.
Gorica Miletić, grafike i crteži, 14-26.4.
Logotriputa (Miloš Ilić, Goran Patlejh, Slavimir Stojanović), 28.4.-14.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 19.5.-7.6.
Studio Studio (M. Pištalo, S. Manojlović), „Dizajn ipak ima smisla“, 12-21.6.
Dragan Milosavljević, grafike, 23.6.-5.7.
Saša Marinkov, grafike, 7-31.7.
Tomislav Petrović, crteži 1967-1997, Reverans gospođici liniji, 1-13.9.
Ljiljana Stojanović, grafike, 15-27.9.
Daniela Fulgosi, grafike, 29.9.-11.10.
Milan Blanuša, crtež i skulpture, O Bekmanu, 13-25.10.
Dušan Petričić, ilustracije i karikature, Moje severnoameričko iskustvo, u okviru Zlatnog pera, 27.10.-15.11.
Mladen Tušup, kolaži i performans Mladene jesi li to ti, 17-29.11.
Slavica Dragosavac, radovi na papiru-plakati, 01-20.12.
Izložba Male grafike 22.-31.12.

Vidljivo-Nevidljivo, Izložba savremene jugoslovenske umetnosti(autorski izbor I.Subotić, Lj.Ćinkul, G.Stanišić),u okviru programa Solun-Kulturna prestonica Evrope, 1997.

1998.
Izložba Male grafike 5-17.1.
Miladin Čolaković, fotografije, 19-31.1.
Mehmed Slezović (Novi Pazar), grafike, 02-14.2.
Mirjana Petrović, grafike, 16-28.2.
Ljubica Nikolić, crteži, 02-14.3.
Katarina Zarić, grafike, slike, crte ži , 16-28.3.
Branislav Fotić, grafike, 30.3.-11.4.
Initium, autorska izložba S.Mladenov (D.Dimitrijević, Ž.Grozdanić, D.Jelenković, N. Kocić, B.Kuzmanović, M.Mladenović), 13.-25.4.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 4.-28.5.
Grifon-izložba 2. jugoslovenskog konkursa za najbolji grafički dizajn u 1996- 1997, 1-20.6
Vladimir Ristivojević, grafike, 22.6-4.7
Ljiljana Jarić Šebek, crteži, 6-18.7.
Zorana Janković, grafike, 20.7-1.8.
Radovan Kragulj, grafike, multimedijalni projekat, 3-19.9.
Milica Petrović Sarajevčić, grafike, 21.9-3.10.
Ranka Lučić Janković, grafike, 5-17.10.
Branka Janković Knežević (Novi Sad), crteži, 19-31.10.
Gordana Dautovska (Makedonija), grafike, 2-21.11.
Filip Favije, grafike, u okviru 5. bijenala grafike Beograd ‘98, 24.11-5.12.
Budimir Dimitrijević, grafike, 7-19.12.
Izložba Male grafike, 21-31.12.

1999.
Izložba Male grafike, do 16.1.
Međunarodna izložba ex librisa povodom 800 godina Hilandara, 18-31.1.
Lazar Pejović (Cetinje), fotografije, 1-13.2.
Nenad Milentijević, grafike, 15-27.2.
Anica Radošević (Vršac), grafike, 1-13.3.
Grafika Dalekog Istoka i Australije, 15-24.3.
Iz kolekcije Grafičkog kolektiva, 30.3-14.4.
Iz kolekcije Grafičkog kolektiva, 15.4-05.5.
Dobrilo Nikolić, kolaži, Đurđevdanski venčić, 6-20.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 24.5.-19.6.
Jelena Jocić, grafike, 21.6-17.7.
Aleksandra Pavićević (Užička Požega), grafike, 19-31.7.
Dragan Kićović, radovi na papiru, 30.8-11.9.
Zorica Bajin Đukanović, fotografije, 13-25.9.
Talent Factory, Logo, 27.9-9.10.
ARTA, 1954-1968, 11-30.10
Pedesete, plakati Grafičkog kolektiva, iz kolekcije B. Karanovića, 1-20.11
Kolaži Ivana Tabakovića, 100 godina od rođenja, autor L.Merenik, 22.11-4.12.
Biljana Vuković, Veliki pečat GK, 6-18. 12.
Izložba Male grafike, od 20-31.12.

2000.
Izložba Male grafike, do 15.1.
Srđan Radojković, crteži, 17-29.1.
Vesna Zlamalik, akvarel na svili, 31.1-12.2.
Dragan Najdanović, grafike, 14-26.2.
Mirjana Filipović, grafike, 28.2-11.3.
Nijedan dan bez crte, autorska izložba crteža po izboru studenata istorije umetnosti Marije Vuković i Gorana Petrovića Lotine, 13-25.3.
Dragana Atanasović, dizajn, 27.3-8.4.
Mikael Kihlman (Švedska), grafike, 10-22.4.
Vladimir Veljašević, grafike, 24.4-6.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 8-27.5.
Nevenka Stojsavljević, grafike, 29.5-10.6.
Vladan Srdić, grafički dizajn, 12-24.6.
Grifon - 3. jugoslovenski konkurs za najbolji grafički dizajn, 10.7-5.8.
David Vartabedijan, grafike, 28.8-16.9.
Branko Jovanović, grafike, 18.9-29.9. /demonstracije-zatvoreno/ 9-14-10.
Biljana Miljković, grafike, 16-28.10.
Sećanje na Branka Protića, slike i kolaži, izbor J.Denegri, 30.10-18.11.
Ljiljana Stojanović, radovi na papiru, 20.11-9.12.
Izložba Male grafike, 11-31.12.

2001.
Izložba Mal e grafik e do 13. 1.
Zoran Jovanović Dobrotin, crteži, 15-27.1.
Dragana Vukotić, grafike, 29.1-10.2.
Bojan Otašević, grafike,12-24.2.
Emir Škandro, crteži, 26.2-10.3.
Olivera Stojadinović, projekt. Pisma,12-24.3.
Aleksandar Mladenović, grafike, 26.3-7.4.
Milorad Janković-Doca, retrospektiva grafika, autor Lj.Ćinkul, 9-23.4.
Dušan Kalaj i Kamila Štanclova, ilustracije, Zlatno pero, 23.4-12.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 14.5-2.6.
Povratak minijaturi III, iz kolekcije Z.Božovića, 3-16.6.
Milena Maksimović, grafike,18-30.6.
Vasil Popov (Sofija), grafike, 2-22.7.
Dubravka Lazić (Novi Sad), fotografije, 23.7-11.8.
Tatjana Simonović, fotografije,13.8-1.9.
Nebojša Lazić (USA), grafike, 3-15.9.
Mariela Cvetić, crteži,17-29.9.
Dragan Papić, u okviru Oktobarskog salona, 1-17.10.
Radomir Reljić, crteži, 5-24.11.
Velimir Ćurgus Kazimir, crteži, 26.11-15.12.
Izložba Male Grafike, 17-31.12.

2002.
Izložba Male Grafike, 3-12.1.
Gabrijela Bulatović, grafike, 14-26.1.
Zoran Marjanović, crteži, 28.1-9.2.
Autorska izložba N.Radića “Francuska obrada” B.Đurđević, 11-23.2.
Radovan Jandrić (Novi Sad ), grafike, 25.2-9.3.
Xenis Sahinis (Grčka), grafička instalacija, 11-23.3.
Jelena Jocić, grafike, 25.3-6.4.
Michael Barzin (Belgija), grafika/instalacija, 8-20.4.
Radovi na papiru (iz kolekcije Savremene galerije Pančevo), 22.4-11.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 13.5-1.6.
Simonida Radonjić, grafike, 3-15.6.
Grifon 4- konkurs za najbolji grafički dizajn u 2000. i 2001,17.6-6.7.
Barbara Madsen (Amerika), grafike, 8-27.7.
Znakovito-izložba alfabeta, logotipa i piktograma, autor R.Vuković sa timom Quadart/ 29.7-31.8.
Batniji Taysir (Palestina), video rad Gaza, intimni zapisi, 2-7.9.
Daniela Fulgosi, kolaži, 9-21.9.
Ivana Stanković (Niš), grafike, 23.9-5.10.
Jovan Soldatović (Novi Sad), skulpture i crteži, 50 god. od prve samostal. izl. u GK, 7-19.10.
Jacek Szewczky (Poljska), grafike, 21.10-2.11.
Dušica Kirjaković (Njujork), grafike, 4-16.11.
Maja Jockov Mileusnić (Novi Sad), grafičar debitant, 18-30.11.
Milan Popović (1957-2000), grafike, 2-14.12.
Izložba Male grafike, 16-31.12.

1 st Interbalkan Forum of Contemporary Miniaturs Art, Thessaloniki, Greece, 22.9-22.12.

2003.
Izložba Male grafike, 3-15.1.
Milica Antonijević, grafike, 16.1-1.2.
Don Palade (Rumunija), autorska izložba S.Stepanova, 3-15.2.
Mustafa Skopljak (Sarajevo), instalacija, autor. izložba S. Mladenov, 17.2-1.3.
Mihajlo Petković, radovi na papiru, 3-15.3.
Maja Simić, grafike, 17-29.3.
Anica Radošević Kocev, grafike, 31.3-12.4.
Ivana Švabić Cannon (Engleska), grafike, 14-26.4.
Savremena švedska grafika, 28.4-17.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 19.5-14.6.
Dušan Mikonjić, grafike, 16.6- 5.7.
Rotaru Remus (Rumunija ), grafike, 7-19.7.
Milenko Divjak (Belgija), grafike, 21.7-9.8.
Prepoznati rukopis, pet mladih grafičara, autor. izložba Lj. Ćinkul, 11-30.8.
Pet umetnika iz Francuske, izbor M.Pavlovića, 1-13.9.
Marija Ilić i Tafil Musović (Holandija), grafike, 15-27. 9.
Fasade Obilićevog venca kroz vreme, autor M. Krsmanović Simić, 1- 4.10.
Dragan Papić i umetnička grupa FIA, u okviru Oktobarskog salona, 8-26.10.
Dragan Kićović, radovi na papiru, 27.10-8.11.
Velizar Krstić, grafike, 10-22.11.
Aleksandar Zarić, grafike, 24.11-6.12.
Toshitaka Sekiya (Japan), ilustracije, u okviru Zlatnog pera, 8-17.12.
Izložba Male grafike, 18-31.12.

6 Triennale mondiale d ̀estampes petit format, Chamalières, France, 4.10-22.11.

2004.
Izložba Male grafike, 3-15.1.
Slobodan Kaštavarac, grafike, 19-31.1.
Vuga Radulović, projektovanje pisma, 1-14.2.
Ivan Miladinović, grafike/exlibris, 16-28.2.
Vesna Pavlović, grafike, 1-13.3.
Milica Žarković, grafike, 15-27.3.
Zoran Banović, grafike, 29.3-10.4.
Radmila Jovandić Đapić (Francuska), grafike, crteži, 12-24.4.
Gordana Petrović, grafike, 26.4-8.5.
Majska izložba grafike, 10-29.5.
Grifon- 5. konkurs za najbolji grafički dizajn u 2002-2003., 31.5-26.6.
Halil Tikveša, grafike, 28.6-17.7.
Stanko Crnobrnja, radovi na papiru/kolaži, 19.7-7.8.
Miljana Vuković, fotografije, 9-28.8.
Vjera Damjanović, radovi na papiru, 1-18.9.
Robert Hamerstiel, Austrija, grafike, 10.9-2.10.
Kosta Bogdanović, radovi na papiru, 4-16.10.
Zorica Bajin Đukanović, fotografije, 18.10-6.11.
Vladimir Radibratović (Grčka), grafički dizajn/ilustracije, 8-27.11.
Nikola Vukosavljević, reljefi, mala plastika, 29.11-16.12.
Izložba Male grafike, 20-31.12.
Falun Triennalen, Prints from Balkans, Sweden 20.3-6.6.2004

Predstavljanje Grafičkog Kolektiva na International Conference of the Southern Graphics Council, New Brunswick, New Jersey, 17-20.3. 2004.

2005.
Mala grafika, do 15.1.
Dragana Latinović, grafike, 17-29.1.
Rumen Nečev (Bugarska), grafike, 31.1-12.2.
Ahmed Modhir (Švedska), grafike, 14-26.2.
Marko Kalezić, grafike, 28.2-12.3.
Ana Milosavljević, grafike, 14-26.3
Dragan Najdanović, grafike, 28.3-9.4.
Anuška-Skica za portret jednog kustosa, 11-23.4.
Bojan Otašević, grafike, 25.4-7.5
PUNC’T - 24 američka graf.dizajnera, 9-21.5.
Majska izložba grafike, 23.5-11.6.
Milan Blanuša, grafike, 13.6-9.7.
Nenad Zeljić, grafike, 11-30-7.
Breda Plavec, fotografije, 1-20.8.
Kanami Morita (Japan), grafike, 29.8.-10.9.
Gordana Milanovski, grafike, 12-24.9.
Miško Pavlović, grafike, 26.9-8.10.
Siarhei Tsimokhan/Laureat Zlatnog pera, 10-22.10.
Nadežda Markoviski, grafike/magistar., 24.10.-5.11.
Diploma, B.Karanović&S.Fileki, graf.dizajn, 7-26.11.
Mario Maskareli, mala retrospektiva, 28.11.-17.12.
Mala grafika, 19-31.12.

Strano a blisko, Kulturno informativni centar SCG, Pariz, 3.10-7.11.2005

2006.
Mala grafika, do 14.1.
Marija Grahovac, grafike, 16-28.1.
Ana Bondžić Radičević, grafike, 30.1-11.2.
Milica Anđelković Rodić, grafike, 13-25.2.
Dušan B. Marković, objekti, 27.2-11.3.
Inger Lise Rasmussen (Danska), grafike, 13-25.3.
Slaviša Savić, grafički dizajn, 27.3-8.4.
Darko Gajić, fotografije, 17.4 -6.5
Majska izložba grafike, 8-25.5.
Grifon- 6. konkurs za najbolji grafički dizajn u 2004-2005., 29.5-17.6.
Aleksandar Zarić, fotografije, 19-30.6
Charles Stiven, crteži, 30.6-15.7.
Sadko Hadžihasanović, Six prints and one painting, 17.7-5.8.
Vladimir Tatarević, fotografije, 7-26. 8.
Jugoslav Vlahović, crteži, 28.8. -16.9.
Umetnici iz Holandije, grafička mapa ECHO, 18-30.9.
Tamara Pajković, grafike, 2-14.10.
Elisabet Mathieu, grafike, 16-21.10.
Bogoljub Jovanović, radovi na papiru, 23.10-11.11.
Branimir Karanović, fotografije, 13.11- 25.11
Mario Điković, grafike 27.11 – 9.12.
Mala grafika

Izložba male grafike, Grafički atelje Alkmaar, (Holandija), april

2007.
Mala grafika, do 13.1.
Zoran Marjanović i prijatelji, 15-27.1.
Aleksandar Botić, grafike, 29.1-10.2.
Danijela Strbački, grafike 12-24.2.
Viktor Mijatović, grafike, 26.2-10.3.
Tatjana Ilić, dokument akcionog performansa aktivne margine, 12-24.3.
Branislav Fotić, grafike, 26.3-7.4.
Radomir Knežević, crteži, 9-21.4.
Stojan Ćelić, crteži i grafike, 23.4-12.5.
Majska izložba 14.5-2.6.
Dušan Todorović, Ambijentalna instalacija, 4-16.6.
Vasilije Bukčev, slike i crteži, 18.6-7.7.
Vidljivo - Nevidljivo, Evgenija Demnievska, Nadežda Kojadinović, Pieter Sonnemans, Racan Paljić, Tatjana Stolpović, 9.7-28.7.
Novica Kocić, karikature 30.7-18.8.
Qianzhi Zeng, litografije 20.8-1.9
Dragan Bosnić, crteži 3-15.9.
Dragan Kićović, crteži 17-29.9.
Branka Kuzmanović, Van fokusa - Rad u prostoru, 8-20.10.
Katarina Alempijević, 22.10-3.11.
Sanja Rudić, Grafike 5-17.11.
Zlatno pero - Laslo Antal, Ilustracije, 19.11-1.12.
Emir Dragulj, grafike 3-15.12.
Mala grafika 17.12. 2007-12.1.2008.

2008.
Mala grafika do 12.1.
Maja Simić /Alan Bećiri, Na tragu - Panorama format, 14.1-2.2.
Miroslav Drljača, grafike i crteži, 4 -16.2.
Mira Antonijević, grafike, 18.2-1.3.
Daniela Fulgosi, grafike, 3- 22.3.
Savremena belgijska i srpska grafika, 24.3-5.4.
Zoran Todović, Rad u procesu, 7-19.4.
Bogdan Kršić, iz ateljea, crteži i nove grafike, 21.4-3.5.
Olivera Batajić i Jana Oršolić, Fabrika knjiga, 5-17.5.
Noć muzeja 17.5.
Majska izložba grafike 19.5-17.6.
Grifon - 7.konkurs za najbolji grafički dizajn u 2006-2007, 9-28.6.
Jelena Sredanović, grafike, 30.6-12.7.
Irfan Handukić, grafike, 14-26.7.
Lana Pejović, monotipije, 28.7 -15. 8.
Christophe Urbain, fotografije, 25 - 29.8.
Tafil Musović, crteži, 1- 13. 9.
Kang Woo Hyon, grafički dizajn i ilustracije, 15 - 27. 9.
Boško Karanović, crteži iz džepnog bloka, 29. 9-11.10.
Dragan Momirov, grafike, 13.10- 1.11.
Aleksandar Mladenović, štampane stvari, 3-15.11.
Velimir Ćurgus Kazimir, akvarijumi , 17- 29.11.
Edward Lucie Smith, fotografije, 1-13.12.
Mala grafika , 15.12.2008-10.1.2009.

2009.
Mala grafika do 10.1.
Mihailo Stanisvac, grafike,12- 24.1.
Miodrag Rogić, grafike,26.1-7.2.
Miloš Ćirić, grafike,9-21.2.
Zoran Grmaš, grafike,23.2-7.3.
Kanadska grafika,9-21.3.
Miodrag Mlađović, drvorezi u boji,23.3- 4.4.
Digitalna grafika beogradskog grafičkog kruga, 6-25.4.
Ankica Oprešnik, grafike,27.4-9.5.
Majska izložba grafike,16.5-6.6.
Slavko Milenković, grafike,8-20.6.
IZMEĐU STRAHA I ODUŠEVLJENJA Primeri grafičkog dizajna u Srbiji 1950 – 1970; autorska izložba Gordane Popović Vasić,22.6-18.7.
Šejma Prodanović, ambijentalna postavka, 20.7-1.8.
Nikola Korać, "grafike & skečbuk", 3-15.8.
Yang Feng, grafike,17-29.8.
Lidija Antanasijević, grafička instalacija, 31.8-12.9.
Hrvatska serigrafija,14- 26.9.
Slobodan Knežević, grafike, 29.9 - 10.10.
Vedran Eraković, Familija tipografskih pisama u OpenType format, 12-17.10.
Vladimir Veličković, grafike 1989 – 2009;19.10 - 7.11.
Anka Burić, Vino i Vrijeme, 9-21. 11.
Zlatno pero - Hoda Hadaddi, ilustracije, 23.11 - 10.12.
Izložba Male grafike,14.12 -16.1.

OTISAK VREMENA, Akademija likovnih umetnosti,Sijan, Kina

2010.
Mala grafika do 16.1.
Jelena Vuković, grafike,18.1 - 30.1.
Ivan Jovanović, grafike,1.2 - 13.2.
Rodoljub Karanović, grafike,15.2 - 27.2.
Miloš Đorđević, grafike,1.3-13.3.
Bosiljka Kićevac, ilustracije,15.3 - 27.3.
Slobodan Manojlović, grafički dizajn, 29.3 - 10.4.
Ivana Švabić Cannon, grafike,12.4 - 24.4.
Jana Oršolić,pismo/ tipografija,26.4 - 8.5.
Majska izložba grafike,10.5-29.5.
Noć muzeja,15.5.
Biljana Vuković, grafike,31.5-12.6.
GRIFON - 8.konkurs za najbolji grafički dizajn 2008-2009.14.6-10.7.
Dragana Frannssen Bojić, grafike,12.7 - 31.7.
Cou Đižong, grafike,2.8 - 14.8.
Ćianzi Čen, Je Sin, Ći Jang, grafike, 23.8- 4.9.
Dubravka Ugrešić, ilustracije/crteži,6.9-18. 9.
Zoran Blagojević, crteži,20.9-2.10.
Slobodan Radojković, grafike,4.10-16.10.
Miodrag B. Protić, radovi na papiru,18.10-30.10.
Tafil Musović, crteži,1.11-13.11.
Milan Blanuša, grafike,15.11-27.11.
Milan Žunić, grafike,29.11-11.12.
Izložba Male grafike,17.12.2010-15.1.2011.

2011.
Mala grafika do 15.1.
Marija Zindović, grafike, 17-29.1.
Vladimir Milanović, grafike, 31.1-12.2.
David Vartabedijan, grafike, 14-26.2.
Marija Grahovac, grafike, 28.2-12.3.
Uroš Tošković, crteži iz kolekcije Bojana Krljića, 14-26.3.
Milena Maksimović Kovačević, grafike, 28.3-9.4.
Vana Urošević, instalacija, 11-23.4.
Viktor Mijatović, grafike, 25.4-7.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 9-28.5.
Inger Lise Rasmussen, grafike, 30.5-11.6.
Jelena Jocić, grafike, 13.6-2.7.
Nade-Studenti Akademije umetnosti , Novi Sad, 4-16.7.
Marko Savić, fotografije, 18-30.7.br /> Chung You-Hui, Lin Hsueh-Ching (Tajvan), 1-13.8.
Višnja Nikolić, 15-27.8.
Nataša Drobnjak, 29.8-10.9.
Veliko Marinčevski, grafike, 12.9-24.9.
Miljana Vuković, fotografije, 26.9-8.10.
Miodrag Nagorni, grafike/izbor iz opusa, 10.10-22.10.
Perica Donkov, instalacija, 24.10-5.11.
Zlatno pero - Ejnar Turkovski, ilustracije, 7.11-19.11.
Ksenija Pantelić, grafike, 21.11-3.12.
Nebojša Lazić, grafike, 5.12-17.12.
Mala grafika, 19.12.2011-14.1.2012.

2012.
Mala grafika do 14.1.
Mihailo M. Petković, 16-28.1.
Lazar Marković, grafike, 30.1-18.2.
Miroslav Arsić, grafike/izbor iz opusa/, 20.2-3.3.
Marijeta Sidovski, instalacija, 5-17.3.
Nađa Stamenović, grafike, 19-31.3.
Ćirilice na poklon, tipografija, 2-14.4.
Goran Vitanović, grafike, 16-28.4.
Elisabeth Mathieu, grafička instalacija, 30.4-12.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 14.5-2.6.
GRIFON-9.konkurs za najbolji grafički dizajn 2010-2011, 18.6-7.7.
Tamara Pajković, fotografije, 9-28.7.
Jelena Karišik, grafike, 30.7-18.8.
Ivana Stanković, grafike, 20.8-8.9.
Sanja Žigić, grafike, 10-29.9.
Olivera Šipka, grafike, 1-20.10.
Siniša Žikić, grafike, 22-10.11.
Anica Radošević, grafike, 12.11-1.12.
Vasilije Popović Cico, radovi na papiru/izbor iz opusa/, 3-19.12.
Mala grafika, 20.12.2012-19.1.2013.

2013.
Mala grafika, do 19.1.
Dragan Pešić, grafike, 21.1-3.2.
Slobodan Štetić, plakati, 4-23.2.
Zdravko Mićanović, ilustracije, 25.2-9.3.
Velimir Matejić, grafike, 11-23.3.
Branislav Fotić, grafike, 25.3-6.4.
Emir Škandro, kolaži, 8-20.4.
Sretko Divljan, slike, 22.4-4.5.
Radmila Jovandić Đapić, grafička instalacija, 7-18. 5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 20.5-8.6.
Žarko Smiljanić, grafike, 10-22.6.
Majstori grafike iz Beča/Florentina Pakosta, Hajnrih Hojer, Herevig Cens, Drago Prelog i Robert Hamerštil/, 24.6-6.7.
Branko Sujić, fotografije, 8-27.7.
Čarli Stiven, instalacija, 29.7-15.8.
Zoran Ivanovski, fotografije, 19-31.8.
Milica Antonijević, grafike, 2-14.9.
Maja Simić & Alan Bećiri, fotografije, 16-28.9.
Slavica Dragosavac, radovi na papiru, 30.9-12.10.
Jovan Rakidžić, radovi na papiru, 14-26.10.
Ljubica Radović, akvareli, 28.10-9.11.
Božidar Džmerković, kolaži, 12-23.11.
Zlatno pero - Dragan Bibin, ilustracije, 25.11-14.12.
Mala grafika, 16.12.2013-18.1.2014.

2014.
Mala grafika, do 18.1.
Danja Tekić, litografije, 21.1-8.2.
Sandria Hu, kolagrafije, 10.2.-1.3.
Jo Anne Lanneville, radovi na papiru, 3-15.3.
Jelena Sredanović, grafike, 17-29.3.
Katarina Zarić, grafike i slike, 31.3-12.4.
Lana Vasiljević, instalacija, 15-26.4.
Branimir Karanović, grafike, 28.4-17.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 19.5-7.6.
GRIFON – 10. konkurs za najbolji grafički dizajn 2012-2013, 9-28.6.
Ključna reč: grafika (doktoranti, izbor: Biljana Vuković), 30.6-12.7.
Tomislav Peternek, fotografije, 14.7-2.8.
Kritična masa, portfolio 4-16.8.
Katherine Rhodes Fields, grafike, 18-30.8.
Vladimir Tomić, plakati i ekslibrisi, 1-13.9.
Bečka umetnička grafika 2 / Mihael Hedvig, Georg Lebcelter, Henrieta Lajnfelner, Mihael Šnajder i Veronika Štajner/, 15-27.9.
Željko Kipke, grafike, 29.9-11.10.
Suzana Vučković, knjiga umetnika, 13-25.10.
Nebojša Radojev, grafike, 27.10-8.11.
Darko Novaković, ćirilica, 10-22.11.
Otisak vremena - istorija u toku, Izložba grafika nagrađenih Velikim pečatom, 24.11-18.12.
Mala grafika, 19.12.2014-24.1.2015.

2015.
Mala grafika, do 24.1.
Moć autorskog koncepta, plakati sa izložbi u Grafičkom kolektivu, 26.1-7.2.
Dražen Kovačević, strip table i ilustracije, 9-21.2.
Anton Huter, crteži, ilustracije, 23.2-7.3.
Nemanja Mate Đorđević, Psoriasis/Dečje sobe, radovi na papiru, 9-21.3.
Dragana Lacmanović, Izazov papira, grafički dizajn, 23.3-4.4.
Branimir Minić, Varijacije na temu krošnje, Slikareva pisma pejsažu, radovi na papiru, 6-18.4.
Dubravka Lazić, Igra vidljivog i nevidljivog, fotografije, foogrami, cijanotipije, 20.4-9.5.
Vladimir Veličković, Crteži iz 1962-1998, Iz kolekcije porodice Banićević, 11.5-23.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 25.5-18.6.
Anđelka Bojović, grafike, 22.6-18.7.
Irena Stopić, grafike, 22.7-22.8.
Međunarodno bijenale grafike Suva igla iz Užica, Nagrađeni radovi 1993-2013, 24.8-19.9.
Ljubodrag Janković Jale, grafike i crteži, 21.9-10.10.
Aleksandar Rasulić, crteži i knjige,12-30. 10.
Dragan Vojvodić, Bez zvuka, instalacija, 2-19. 11.
Zlatno pero – Žoao Važ De Karvaljo, ilustracije, 20.11-15.12.
Mala grafika, 17.12.2015 - 16.1.2016.

2016.
Mala grafika, do 16.1.
Tijana Kojić, 18.1-6.2.
Marko Krsmanović, grafike, 8-27.2.
Vedran Eraković i Marija Rnjak, grafički dizajn, 29.2-12.3.
Vukica Obradović Dragović, grafike, 14-26.3.
Iz kolekcije Nikole Marjanovića, grafike inostranih autora, 28.3-9.4.
Guy Henri Dakos, grafike, 11-23.4.
Branislav Makeš, Makilature-iz grafičkog opusa umetnika, 25.4-12.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 16.5-9.6.
GRIFON – 11. konkurs za najbolji grafički dizajn 2014-2015, 13.6-2.7.
Sohi Kim, grafike, 4-11.7.
Kristina Čepkenović Karlsen i Ane Kristin Mirset, grafike, 11-30.7.
Norveška duboka štampa, kustos Martin Due, 1-13.8.
Prodajna izložba- Grafičari beogradskog kruga, 15-27.8.
Haruhiko Jošinaga, grafike, 29.8-10.9.
Stefan Ikonić, grafike, 12-24.9.
Savremena italijanska grafika, iz kolekcije Gradske galerije u Užicu, 26.9-8.10.
Momčilo Antonović, crteži, 10-29.10.
Grafika bez prevoda, radovi inostranih autora iz Kolekcije Grafičkog kolektiva, 31.10-19.11.
Dragiša Radulović, fotografije, Istorija Grafičkog kolektiva u kadru hroničara, 22.11-10.12.
Mala grafika, 15.12.2016 - 21.1.2017.

2017.
Mala grafika, do 21.1.
Mira Antonijević, grafike, 23.1-11.2.
Bogdan Vojnović, fotografije, 13-25.2.
Dragiša Milošević, skulpture, 1-13.3.
Guy Langevin, grafike, 14-29.3.
Jovana Nikolić, grafički dizajn, 30.3-12.4.
Leonija Milisavljević, grafike, 13-26.4.
Irma Balakauskaite, grafike, 27.4-13.5.
Majska izložba grafike beogradskog kruga, 15.5-3.6.
Miljan Nedeljković, fotografije, 5-17.6.
Aleksandar Palavestra, crteži, 19.6-8.7.
Jefimija Kocić, grafički dizajn, 10-29.7.
Viktor Manuel Hernandez Kastiljo, grafike, 1-12.8.
Olivera Šipka, grafike, 14-26.8.
Tatjana Janković Nedelkov, crteži i kolaži, 28.8-9.9.
Jelena Karišik, grafike, 11-30.9.
Zoran Milutinović, fotografije, 2-14.10.
Kenđi Nagai, grafike, 17-28.10.
Osami Arikata, fotografije, 30.10-11.11.
Albin Brunovski, grafike, 13.11-2.12.
Miljana Radenković, grafički dizajn, 4-16.12.
Mala grafika, 18.12.2017-20.1.2018.

 

 

 

 
 
 
 
   
Grafički kolektiv, Kosančićev venac 19, Beograd
tel: 011.3285.923, 065.6646.718; tel/fax: 011.2627.785
radnim danom 12-18, vikendom ne radi